Kontakta Oss

Ta direktkontakt eller ring vår växel på 08 - 440 92 00

Allmänna frågor: info@blixten.se
Biljettfrågor: biljett@blixten.se
Obs! Ingen bokning sker via oss. Köplänkar finns på respektive artistsida. Om du har frågor gällande din bokning eller biljett, hänvisar vi dig till den leverantör du köpt biljetterna av (exempelvis BiljettforumTicketmaster, Tickster, AXS). Tänk på att aldrig köpa biljetter i andra hand! Använd alltid köplänken som finns här på vår hemsida.
Press: press@blixten.se, 0706-973959
Pressbilder: Klicka här

Besöksadress: Blixten & Co, Torsgatan 19, 113 21 Stockholm
Postadress: Blixten & Co, Box 6056, 102 31 Stockholm

Samarbetspartners & försäljning

My Bergman

Säljare - Klubb/Arrangör

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Torbjörn Smedhag

Säljare - Företagsevenemang

Torbjörn Smedhag

torbjorn.smedhag@blixten.se

Christian "Crippe" Määttä

Säljare - Klubb/Arrangör

Christian "Crippe" Määttä

Christian.maatta@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Niklas Brosjö

Partneransvarig

Niklas Brosjö

niklas.brosjo@blixten.se

Peter Gomez

Säljare - Företagsevenemang

Peter Gomez

peter.gomez@blixten.se

Innehåll

Leif Blixten Henriksson

Producent & agent

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Pernilla Thagaard

Producent

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

Jonas Kahnlund

Producent

Jonas Kahnlund

jonas.kahnlund@blixten.se

Osiel Ibáñez

Producent

Osiel Ibáñez

osiel.ibanez@blixten.se

My Bergman

Agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Emil Rossling Larsson

Agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

Sara Fors

Projektledare

Sara Fors

sara.fors@blixten.se

Leo Gullberg

Projektledare

Leo Gullberg

leo.gullberg@blixten.se

Produktion

Tine Wallén

Projektledare

Tine Wallén

tine.wallen@blixten.se

Maryam Drame

Projektledare

Maryam Drame

maryam.drame@blixten.se

Pernilla Thagaard

Projektledare

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

Anna Berglund

Projektledare

Anna Berglund

anna.berglund@blixten.se

Micke Lindström

Produktionsansvarig

Micke Lindström

mikael.lindstrom@blixten.se

Unn Rudolfsson

Projektledare (Föräldraledig)

Unn Rudolfsson

unn.rudolfsson@blixten.se

Försäljning & marknadsföring

Malin Hådell

Digital försäljningschef

Malin Hådell

malin.hadell@blixten.se

Stephanie Biérke

Ansvarig sociala medier

Stephanie Biérke

stephanie.bierke@blixten.se

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

Karin Westman

Biljettansvarig

Karin Westman

karin.westman@blixten.se

Christian Green

Biljettansvarig

Christian Green

christian.green@blixten.se

Adeline Thorold

Marknadskoordinator

Adeline Thorold

adeline.thorold@blixten.se

Monia Ayed

Marknadskoordinator

Monia Ayed

monia.ayed@blixten.se

Daniel Osowski

Grafisk Formgivare

Daniel Osowski

daniel.osowski@blixten.se

Elin Bolmstrand

Projektledare - Marknad (Föräldraledig)

Elin Bolmstrand

elin.bolmstrand@blixten.se

Ekonomi & Administration

Mia Persson

Redovisningsansvarig

Mia Persson

mia.persson@blixten.se

Victoria Norberg

Ekonom

Victoria Norberg

victoria.norberg@blixten.se

Tina Söderberg

Receptionist/Kontorsstöd

Tina Söderberg

Tina.soderberg@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Robert Almström

Business Controller

Robert Almström

robert.almstrom@blixten.se

Ledning

Leif Blixten Henriksson

VD

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Lovisa Delehag

Operativ Chef

Lovisa Delehag

lovisa.delehag@blixten.se

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Malin Hådell

Digital försäljningschef

Malin Hådell

malin.hadell@blixten.se

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se