Kontakta oss

Ta direktkontakt eller ring vår växel på 08 - 440 92 00

Allmänna frågor skickas till info@blixten.se
Presssavdelningen får du tag på press@blixten.se, pressbilder hittar du här
Fakturor skickas i PDF-format till faktura@blixten.se
Biljettfrågor besvaras på biljett@blixten.se

Obs! Inga biljettköp sker direkt via oss. Köplänkar finns på respektive artistsida. Om du har frågor gällande din bokning eller biljett, hänvisar vi dig till den leverantör du köpt biljetterna av (exempelvis BiljettforumTicketmaster, Tickster, AXS). Tänk på att aldrig köpa biljetter i andra hand! Använd alltid köplänken som finns här på vår hemsida.

Besöks- och postadress Blixten & Co, A house, Östermalmsgatan 26A, 114 26 Stockholm

Innehåll

Pernilla Thagaard

Producent

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

Leif Blixten Henriksson

Producent & agent

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Jonas Kahnlund

Producent

Jonas Kahnlund

jonas.kahnlund@blixten.se

My Bergman

Agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Emil Rossling Larsson

Agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

Jonas Pernholm

Agent

Jonas Pernholm

jonas.pernholm@blixten.se

Säljare klubb & arrangör

Christian "Crippe" Määttä

Säljare

Christian "Crippe" Määttä

Christian.maatta@blixten.se

My Bergman

Säljare / agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Emil Rossling Larsson

Säljare / agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

Jonas Pernholm

Säljare / Agent

Jonas Pernholm

jonas.pernholm@blixten.se

B2B, partners & samarbeten

Henrik Berndtson

VP Sales B2B

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Milo Bengtsson

Key account manager

Milo Bengtsson

milo.bengtsson@blixten.se

Linda Persson

Key account manager

Linda Persson

linda.persson@blixten.se

Niklas Brosjö

Partneransvarig

Niklas Brosjö

niklas.brosjo@blixten.se

Torbjörn Smedhag

Säljare - Företagsevenemang

Torbjörn Smedhag

torbjorn.smedhag@blixten.se

Marknadsföring & PR

Lisa Nygren Kirkegaard

Marknadschef

Lisa Nygren Kirkegaard

lisa.nygren.kirkegaard@blixten.se

Stephanie Biérke

Ansvarig sociala medier

Stephanie Biérke

stephanie.bierke@blixten.se

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

Victor Fagerquist

PR-ansvarig

Victor Fagerquist

victor@blixten.se

Karin Westman

Biljettansvarig

Karin Westman

karin.westman@blixten.se

Christian Green Fonseca

Biljettansvarig

Christian Green Fonseca

christian.green@blixten.se

Adeline Thorold

Marknadskoordinator

Adeline Thorold

adeline.thorold@blixten.se

Monia Ayed

Marknadskoordinator (föräldraledig)

Monia Ayed

monia.ayed@blixten.se

Elin Bolmstrand

Projektledare marknad

Elin Bolmstrand

elin.bolmstrand@blixten.se

Daniel Osowski

Grafisk Formgivare

Daniel Osowski

daniel.osowski@blixten.se

Tuomas Laulajainen

Webbredaktör

Tuomas Laulajainen

tuomas@blixten.se

Charlotta Wågert

Vik. Marknadskoordinator

Charlotta Wågert

charlotta.wagert@blixten.se

Produktion

Maryam Drame

Projektledare

Maryam Drame

maryam.drame@blixten.se

Pernilla Thagaard

Projektledare

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

Sara Fors

Projektledare

Sara Fors

sara.fors@blixten.se

Micke Lindström

Produktionsansvarig

Micke Lindström

mikael.lindstrom@blixten.se

Unn Rudolfsson

Projektledare

Unn Rudolfsson

unn.rudolfsson@blixten.se

Maja Östling

Projektledare

Maja Östling

maja.ostling@blixten.se

Ekonomi & Administration

Mia Persson

Ekonom

Mia Persson

mia.persson@blixten.se

Victoria Norberg

Ekonom

Victoria Norberg

victoria.norberg@blixten.se

Tina Söderberg

Receptionist/Kontorsstöd

Tina Söderberg

Tina.soderberg@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Robert Almström

Business Controller

Robert Almström

robert.almstrom@blixten.se

Ledning

Leif Blixten Henriksson

VD

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Lovisa Delehag

Operativ Chef

Lovisa Delehag

lovisa.delehag@blixten.se

Johan Lindqvist

Ansvarig agentverksamhet

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales B2B

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

Lisa Nygren Kirkegaard

Marknadschef

Lisa Nygren Kirkegaard

lisa.nygren.kirkegaard@blixten.se