Kontakta Oss

Ta direktkontakt eller ring vår växel på 08 - 440 92 00

Allmänna frågor: info@blixten.se
Biljettfrågor: biljett@blixten.se
Obs! Ingen bokning sker via oss. Köplänkar finns på respektive artistsida. Om du har frågor gällande din bokning eller biljett, hänvisar vi dig till den leverantör du köpt biljetterna av (exempelvis BiljettforumTicketmaster, Tickster, AXS). Tänk på att aldrig köpa biljetter i andra hand! Använd alltid köplänken som finns här på vår hemsida.
Press: press@blixten.se, 0706-973959
Pressbilder: Klicka här

Besöksadress: Blixten & Co, Torsgatan 19, 113 21 Stockholm
Postadress: Blixten & Co, Box 6056, 102 31 Stockholm

Personal - Samarbetspartners & försäljning

My Bergman

Säljare - Klubb/Arrangör

My Bergman

my.bergman@blixten.se

076-0076122

Torbjörn Smedhag

Säljare - Företagsevenemang

Torbjörn Smedhag

torbjorn.smedhag@blixten.se

08 440 92 24

Christian "Crippe" Määttä

Säljare - Klubb/Arrangör

Christian "Crippe" Määttä

Christian.maatta@blixten.se

08-440 92 20

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

08 440 92 00

Niklas Brosjö

Partneransvarig

Niklas Brosjö

niklas.brosjo@blixten.se

08 440 92 00

Peter Gomez

Säljare - Företagsevenemang

Peter Gomez

peter.gomez@blixten.se

08 - 440 92 00

Innehåll

Leif Blixten Henriksson

Producent & agent

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

08 440 92 02

Pernilla Thagaard

Producent

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

070-910 47 10

Jonas Kahnlund

Producent

Jonas Kahnlund

jonas.kahnlund@blixten.se

0708 80 84 87

My Bergman

Agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

076-0076122

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

08 440 92 04

Emil Rossling Larsson

Agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

08 440 92 09

Produktion

Tine Wallén

Projektledare

Tine Wallén

tine.wallen@blixten.se

08 440 92 19

Maryam Drame

Projektledare

Maryam Drame

maryam.drame@blixten.se

08 440 92 00

Pernilla Thagaard

Projektledare

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

08 440 92 23

Sara Fors

Projektledare

Sara Fors

sara.fors@blixten.se

084409200

Leo Gullberg

Projektledare

Leo Gullberg

leo.gullberg@blixten.se

084409200

Micke Lindström

Produktionsansvarig

Micke Lindström

mikael.lindstrom@blixten.se

0707 18 59 19

Unn Rudolfsson

Projektledare (Föräldraledig)

Unn Rudolfsson

unn.rudolfsson@blixten.se

08 440 92 00

Försäljning, marknadsföring & PR

Stephanie Biérke

Ansvarig sociala medier

Stephanie Biérke

stephanie.bierke@blixten.se

08 440 92 00

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

070 697 39 59

Victor Fagerquist

PR-ansvarig

Victor Fagerquist

victor@blixten.se

070 840 89 18

Karin Westman

Biljettansvarig

Karin Westman

karin.westman@blixten.se

076-840 40 69

Christian Green

Biljettansvarig

Christian Green

christian.green@blixten.se

070-530 99 88

Adeline Thorold

Marknadskoordinator

Adeline Thorold

adeline.thorold@blixten.se

08-4409200

Monia Ayed

Marknadskoordinator

Monia Ayed

monia.ayed@blixten.se

08-4409200

Elin Bolmstrand

Projektledare - Marknad

Elin Bolmstrand

elin.bolmstrand@blixten.se

08-440 92 98

Daniel Osowski

Grafisk Formgivare

Daniel Osowski

daniel.osowski@blixten.se

08 440 92 12

Tuomas Laulajainen

Webbredaktör

Tuomas Laulajainen

tuomas@blixten.se

076-840 48 88

Ekonomi & Administration

Mia Persson

Redovisningsansvarig

Mia Persson

mia.persson@blixten.se

08 440 92 10

Victoria Norberg

Ekonom

Victoria Norberg

victoria.norberg@blixten.se

08 440 92 16

Tina Söderberg

Receptionist/Kontorsstöd

Tina Söderberg

Tina.soderberg@blixten.se

08 440 92 00

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

08 440 92 07

Robert Almström

Business Controller

Robert Almström

robert.almstrom@blixten.se

070 577 20 98

Ledning

Leif Blixten Henriksson

VD

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

08 440 92 02

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

08 440 92 07

Lovisa Delehag

Operativ Chef

Lovisa Delehag

lovisa.delehag@blixten.se

08 440 92 08

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

08-440 92 04

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

08 440 92 00

Sandra Nordin

PR och Kommunikationschef

Sandra Nordin

sandra.nordin@blixten.se

070 697 39 59