Kontakta Oss

Ta direktkontakt eller ring vår växel på 08 - 440 92 00

Allmänna frågor: info@blixten.se
Biljettfrågor: biljett@blixten.se
Obs! Endast gruppbokningar (minst 16 biljetter) går via oss. För köp av färre antal hänvisar vi till resp. artistsida där en köplänk finns.
Fakturor skickas till: faktura@blixten.se
Mailen besvaras vardagar 9-17

Besöksadress: Blixten & Co, Torsgatan 19, 113 21 Stockholm
Postadress: Blixten & Co, Box 6056, 102 31 Stockholm

Försäljning

Markus Persson

Säljare - Klubb/Arrangör

Markus Persson

markus.persson@blixten.se

My Bergman

Säljare - Klubb/Arrangör

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Torbjörn Smedhag

Säljare - Företagsevenemang

Torbjörn Smedhag

torbjorn.smedhag@blixten.se

Karin Westman

Biljettansvarig

Karin Westman

karin.westman@blixten.se

Christian Green

Biljettansvarig

Christian Green

christian.green@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Niklas Brosjö

Partneransvarig

Niklas Brosjö

niklas.brosjo@blixten.se

Produktion

Tine Wallén

Projektledare

Tine Wallén

tine.wallen@blixten.se

Unn Rudolfsson

Projektledare

Unn Rudolfsson

unn.rudolfsson@blixten.se

Linda Stålnacke

Projektledare

Linda Stålnacke

linda.stalnacke@blixten.se

Maya Holmgren

Projektledare

Maya Holmgren

maya.holmgren@blixten.se

Alice Thil

Produktionsassistent

Alice Thil

alice.thil@blixten.se

Micke Lindström

Produktionsansvarig

Micke Lindström

mikael.lindstrom@blixten.se

Emma Karinsdotter

Projektledare (Tjänstledig)

Emma Karinsdotter

info@blixten.se

Anna Berglund

Projektledare (Föräldraledig)

Anna Berglund

anna.berglund@blixten.se

Marknadsföring

Sophie Henningson

Projektledare - Marknad & Gruppchef

Sophie Henningson

sophie.henningson@blixten.se

Viktor Joandi

Projektledare - Marknad

Viktor Joandi

viktor.joandi@blixten.se

Elin Bolmstrand

Projektledare - Marknad

Elin Bolmstrand

elin.bolmstrand@blixten.se

Vera Tjärnå

Projektledare - Marknad

Vera Tjärnå

vera.tjarna@blixten.se

Daniel Osowski

Grafisk Formgivare

Daniel Osowski

daniel.osowski@blixten.se

Stephanie Biérke

Ansvarig sociala medier

Stephanie Biérke

stephanie.bierke@blixten.se

Innehåll

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Emil Rossling Larsson

Agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

My Bergman

Agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Mikael Tillman

Promoter

Mikael Tillman

mikael.tillman@blixten.se

Leif Blixten Henriksson

Producent & agent

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Pernilla Thagaard

Producent

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

Malin Larsson

Producent

Malin Larsson

malin.larsson@blixten.se

Jonas Kahnlund

Producent

Jonas Kahnlund

jonas.kahnlund@blixten.se

Ekonomi & Administration

Mia Persson

Redovisningsansvarig

Mia Persson

mia.persson@blixten.se

Victoria Norberg

Ekonom

Victoria Norberg

victoria.norberg@blixten.se

Tina Söderberg

Receptionist/Kontorsstöd

Tina Söderberg

Tina.soderberg@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Ledning

Leif Blixten Henriksson

VD

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Lovisa Delehag

Operativ Chef

Lovisa Delehag

lovisa.delehag@blixten.se

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Sophie Henningson

Projektledare - Marknad & Gruppchef

Sophie Henningson

sophie.henningson@blixten.se