Kontakta Oss

Ta direktkontakt eller ring vår växel på 08 - 440 92 00

Allmänna frågor: info@blixten.se
Biljettfrågor: biljett@blixten.se
Obs! Ingen bokning sker via oss. Köplänkar finns på respektive artistsida. Om du har frågor gällande din bokning eller biljett, hänvisar vi dig till den leverantör du köpt biljetterna av (exempelvis BiljettforumTicketmaster, Tickster, AXS). Tänk på att aldrig köpa biljetter i andra hand! Använd alltid köplänken som finns här på vår hemsida.
Press: press@blixten.se
Pressbilder: Klicka här

Besöksadress: Blixten & Co, Torsgatan 19, 113 21 Stockholm
Postadress: Blixten & Co, Box 6056, 102 31 Stockholm

Försäljning

My Bergman

Säljare - Klubb/Arrangör

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Torbjörn Smedhag

Säljare - Företagsevenemang

Torbjörn Smedhag

torbjorn.smedhag@blixten.se

Christian "Crippe" Määttä

Säljare - Klubb/Arrangör

Christian "Crippe" Määttä

Christian.maatta@blixten.se

Karin Westman

Biljettansvarig

Karin Westman

karin.westman@blixten.se

Christian Green

Biljettansvarig

Christian Green

christian.green@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Niklas Brosjö

Partneransvarig

Niklas Brosjö

niklas.brosjo@blixten.se

Produktion

Tine Wallén

Projektledare

Tine Wallén

tine.wallen@blixten.se

Unn Rudolfsson

Projektledare

Unn Rudolfsson

unn.rudolfsson@blixten.se

Linda Stålnacke

Projektledare

Linda Stålnacke

linda.stalnacke@blixten.se

Maya Holmgren

Projektledare

Maya Holmgren

maya.holmgren@blixten.se

Pernilla Thagaard

Projektledare

Pernilla Thagaard

pernilla.thagaard@blixten.se

Malin Larsson

Projektledare

Malin Larsson

malin.larsson@blixten.se

Anna Berglund

Projektledare

Anna Berglund

anna.berglund@blixten.se

Micke Lindström

Produktionsansvarig

Micke Lindström

mikael.lindstrom@blixten.se

Emma Karinsdotter

Projektledare (Tjänstledig)

Emma Karinsdotter

info@blixten.se

Marknadsföring

Malin Hådell

Digital försäljningschef

Malin Hådell

malin.hadell@blixten.se

Sophie Henningson

Projektledare - Marknad

Sophie Henningson

sophie.henningson@blixten.se

Vera Tjärnå

Projektledare - Marknad

Vera Tjärnå

vera.tjarna@blixten.se

Unn Warlenius

Projektledare - Marknad & PR

Unn Warlenius

unn.warlenius@blixten.se

Daniel Osowski

Grafisk Formgivare (Föräldraledig)

Daniel Osowski

daniel.osowski@blixten.se

Stephanie Biérke

Ansvarig sociala medier

Stephanie Biérke

stephanie.bierke@blixten.se

Elin Bolmstrand

Projektledare - Marknad (Föräldraledig)

Elin Bolmstrand

elin.bolmstrand@blixten.se

Viktor Joandi

Projektledare - Marknad (Tjänstledig)

Viktor Joandi

viktor.joandi@blixten.se

Innehåll

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Emil Rossling Larsson

Agent

Emil Rossling Larsson

emil.rossling.larsson@blixten.se

My Bergman

Agent

My Bergman

my.bergman@blixten.se

Mikael Tillman

Producent/Promotor

Mikael Tillman

mikael.tillman@blixten.se

Leif Blixten Henriksson

Producent & agent

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Jonas Kahnlund

Producent

Jonas Kahnlund

jonas.kahnlund@blixten.se

Ekonomi & Administration

Mia Persson

Redovisningsansvarig

Mia Persson

mia.persson@blixten.se

Victoria Norberg

Ekonom

Victoria Norberg

victoria.norberg@blixten.se

Tina Söderberg

Receptionist/Kontorsstöd

Tina Söderberg

Tina.soderberg@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Ledning

Leif Blixten Henriksson

VD

Leif Blixten Henriksson

leif.henriksson@blixten.se

Thomas Sebelius

Ekonomichef

Thomas Sebelius

thomas.sebelius@blixten.se

Lovisa Delehag

Operativ Chef

Lovisa Delehag

lovisa.delehag@blixten.se

Johan Lindqvist

Agent

Johan Lindqvist

johan.lindqvist@blixten.se

Henrik Berndtson

VP Sales

Henrik Berndtson

henrik.berndtson@blixten.se

Malin Hådell

Digital försäljningschef

Malin Hådell

malin.hadell@blixten.se